مدیریت ثروت ستارگان در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه طرحی را برای نظرسنجی در حوزه فین‌تک اجرا کرد

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • مدیریت ثروت ستارگان در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه طرحی را برای نظرسنجی در حوزه فین‌تک اجرا کرد
مدیریت ثروت ستارگان در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه طرحی را برای نظرسنجی در حوزه فین‌تک اجرا کرد

شرکت مدیریت ثروت ستارگان در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه، طرحی را اجرا کرد تا نه تنها استارت‌آپ‌های فعال در حوزه فین‌تک با فعالیت آنها آشنا شوند بلکه وضعیت سرمایه‌گذاری و ایده‌های این حوزه مورد بررسی قرار گیرد. آشنایی با روند این طرح و نتایجی که به همراه داشت، دلیل مصاحبه ما با وحید شامخی، مدیرعامل شرکت مدیریت ثروت ستارگان بود.

 

مدیرعامل مدیریت ثروت ستارگان به حضور این شرکت در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه اشاره کرد و گفت: «این نمایشگاه اولین حضور عمومی ما بود. می‌خواستیم فعالان فین‌تک ما را بشناسند، در همین راستا پرسش خلاقانه بصری را با طرحی جدید ایجاد کردیم که البته اصالت ایده آن داخلی نبود. هدفمان این بود که هم افراد بیشتری جذب غرفه ما شوند و باب آشنایی فراهم شود و هم نظرسنجی مختصری در ارتباط با برخی مقوله‌های حوزه فین‌تک و سرمایه‌گذاری داشته باشیم».

 

شامخی به روند اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: «با چند سؤال ساده پاسخ‌دهندگان را به شش گروه تقسیم کردیم که این شش گروه به وضعیت شغلی آنها به عنوان بازدیدکننده و نظردهنده بازمی‌گشت. در سؤال بعدی جنسیت، سن، علاقه به حوزه‌های فین‌تک، تعداد اپلیکیشن‌های مورد استفاده، وضعیت صاحبان ایده و جذب سرمایه مورد بررسی قرار گرفت. درمجموع ۸۳۰ نفر در نظرسنجی ما شرکت کردند که به اعتقاد من در چهار روز آمار بسیار مطلوبی بود».

 

او به پاسخ‌های به دست آمده در این نظرسنجی اشاره کرد و گفت: «بیشترین حوزه مورد علاقه شرکت‌کنندگان ولث‌تک بود که البته این موضوع طبیعی است و افراد مشتاق هستند بدانند در کدام حوزه می‌توانند سرمایه‌گذاری انجام دهند و دارایی خود را افزایش دهند. ایده‌های افراد بیشتر در مراحل اولیه بود و مبلغ مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری نیز زیر یک میلیارد تومان بود».


 

برای مشاهده متن کامل خبر به این لینک مراجعه کنید.