درباره ثروت ستارگان

راهبرد هوشمند شرکت مدیریت ثروت ستارگان یک سرمایه‌گذار تخصصی در حوزه فناوری مالی (فین‌تک) و فناوری اطلاعات است که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز نموده و تاکنون توانسته در 20 کسب و کار این حوزه سرمایه‌گذاری کند. رسالت شرکت مدیریت ثروت ستارگان به عنوان یک سرمایه‌گذار خطرپذیر، ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری بر تیم‌ها و کسب و کارهای خلاق و نوآور است.

در دی ماه 1399 با همکاری و حمایت بانک کارآفرین که به عنوان بانکی نوآور، مدرن و پیشرو در صنعت بانکداری کشور شناخته می‌شود و با هدف تعامل سازنده با استارتاپ‌های حوزه مالی، فصل جدیدی برای شرکت مدیریت ثروت ستارگان آغاز شده و با تغییرات اساسی، روند تازه و رو به رشد جدیدی را در پیش گرفته و فعالانه به دنبال سرمایه‌گذاری بر روی تیم‌های حوزه فین‌تک  است.

همکاران ما شبکه‌ای متشکل از افراد توانمند و تأثیرگذار در حوزه فناوری‌های مالی هستند که با هدف تأثیرگذاری مثبت و سازنده بر اکوسیستم استارتاپی، در حوزه فین‌تک فعالیت می‌کنند.

همکاران ما در شرکت مدیریت ثروت ستارگان چه کسانی هستند؟

ما در شرکت مدیریت ثروت ستارگان با مجموعه‌ای از افراد با دانش و با تجربه در فضای کسب و کار و سرمایه‌گذاری در ارتباط هستیم که به تیم‌های استارتاپی جذب شده مشاوره و راهکار ارائه می‌دهیم؛ در حقیقت شرکت مدیریت ثروت ستارگان به کارآفرینان و کسب‌وکارهای خلاق و نوآور کمک می‌کند تا ایده‌های بزرگ و آرزوهای جسورانه خود را به محصولات،  خدمات و راه‌حل تبدیل کنند.


تیم‌های پورتفو شرکت مدیریت ثروت ستارگان کدامند؟

شرکت مدیریت ثروت ستارگان به عنوان سرمایه‌گذار تا کنون بیش از چند صد طرح را ارزیابی و از میان آن‌ها بر روی ۲۰ استارتاپ‌ سرمایه‌گذاری کرده است.  با خروج سه تیم بونس، همیان و نیک استارتر در سال ۱۴۰۰ تعداد تیم‌های پورتفو شرکت مدیریت ثروت ستارگان  به ۱۷ تیم رسیده است.

 

تاکنون شرکت مدیریت ثروت ستارگان از کدام تیم‌ها خروج(Exit) داشته است؟

شرکت مدیریت ثروت ستارگان در سال ۱۴۰۰ با موفقیت از سه تیم بونس، همیان و نیک استارتر Exit کرد.

بونس:

بونس ارائه دهنده خدمات مورد نیاز کسب و کارها به صورت جامع در نقطه فروش است. این خدمات شامل نرم افزار فروش، خدمات حسابداری، فروشگاه ساز، وفاداری، جذب مشتریان و ... است. محصولات بونس به فروشگاه‏‌ها کمک می‌‏کند تا باشگاه مشتریان خود را بسازند، رفتار خرید آن‌‏ها را مشاهده و تحلیل کنند و در نهایت محصول یا خدمت خود را بهتر معرفی کنند.

همیان:

همیان سامانه هوشمند صندوقهای وام خانوادگی است که به مدیر و اعضای صندوق کمک می‌کند تا با صرف زمان کم‌تر، صندوق خود را بهتر مدیریت کنند و کارهایی مثل پرداخت سهم، ثبت اطلاعات تراکنش‌ها و قرعه‌کشی را با استفاده از تلفن همراهشان به‌آسانی انجام دهند.

نیک استارتر:

نیک استارتر، سامانه تأمین مالی جمعی برای تولید و ارائه محصولات نوآورانه است. در این سامانه، محصولات نوآورانه برای پیش فروش عرضه می شوند و افراد علاقمند می توانند با پیش خرید با تخفیف این محصولات، سرمایه لازم برای تولید این محصولات را برای کارآفرینان تأمین نمایند. کارآفرینان نیز متعهدند طی یک دوره زمانی مشخص، محصولات را تولید نموده و به خریداران برسانند. این محصولات پس از پیش فروش موفق در سامانه نیک استارتر، در ادامه نیز برای فروش در این سامانه عرضه خواهند شد.


فرآیند سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌ها در شرکت مدیریت ثروت ستارگان چگونه است؟

تلاش و تجربه شرکت مدیریت ثروت ستارگان بر این است که کل فرآیند سرمایه‌گذاری حداکثر هشت هفته به طول بیانجامد.
 

شما می‌توانید از طریق ستاره شو برای ثبت طرح، ایده و استارتاپ خود اقدام کنید.