3 خروج موفق از سرمایه‌گذاری جسورانه

3 خروج موفق از سرمایه‌گذاری جسورانه

مدیریت ثروت ستارگان در سال ۱۴۰۰ با موفقیت از سه تیم بونس، همیان و نیک استارتر Exit کرد.

استارتاپ های بونس، همیان و نیک استارتر سه تیم از مجموعه تیم های پورتفوی ستارگان بودند که پیشتر موفق به جذب سرمایه از ثروت ستارگان شدند.

 

بونس:

بونس ارائه دهنده خدمات مورد نیاز کسب و کارها به صورت جامع در نقطه فروش است. این خدمات شامل نرم افزار فروش، خدمات حسابداری، فروشگاه ساز، وفاداری، جذب مشتریان و ... است. محصولات بونس به فروشگاه‏‌ها کمک می‌‏کند تا باشگاه مشتریان خود را بسازند، رفتار خرید آن‌‏ها را مشاهده و تحلیل کنند و در نهایت محصول یا خدمت خود را بهتر معرفی کنند.

همیان:

همیان سامانه هوشمند صندوقهای وام خانوادگی است که به مدیر و اعضای صندوق کمک می‌کند تا با صرف زمان کم‌تر، صندوق خود را بهتر مدیریت کنند و کارهایی مثل پرداخت سهم، ثبت اطلاعات تراکنش‌ها و قرعه‌کشی را با استفاده از تلفن همراهشان به‌آسانی انجام دهند.

نیک استارتر:

نیک استارتر، سامانه تأمین مالی جمعی برای تولید و ارائه محصولات نوآورانه است. در این سامانه، محصولات نوآورانه برای پیش فروش عرضه می شوند و افراد علاقمند می توانند با پیش خرید با تخفیف این محصولات، سرمایه لازم برای تولید این محصولات را برای کارآفرینان تأمین نمایند. کارآفرینان نیز متعهدند طی یک دوره زمانی مشخص، محصولات را تولید نموده و به خریداران برسانند. این محصولات پس از پیش فروش موفق در سامانه نیک استارتر، در ادامه نیز برای فروش در این سامانه عرضه خواهند شد.