فراخوان جذب استارتاپ‌های سرمایه‌پذیر فین‌تک

فراخوان جذب استارتاپ‌های سرمایه‌پذیر فین‌تک

ما به عنوان شرکت مدیریت ثروت ستارگان، سرمایه‌گذاری خطر پذیر با تمرکز بر روی حوزه فناوری‌های مالی (فین‌تک) هستیم. همکاران ما شبکه‌ای متشکل از افراد توانمند و تاثیرگذار در حوزه فناوری‌های مالی هستند. ما با هدف تاثیرگذاری مثبت و سازنده بر اکوسیستم استارتاپی در حوزه فین‌تک فعالیت می‌کنیم.


همکاران ما در مدیریت ثروت ستارگان چه کسانی هستند؟

در مدیریت ثروت ستارگان ما با مجموعه‌ای از افراد با دانش و با تجربه در فضای کسب و کار و سرمایه‌گذاری در ارتباط هستیم، که به وسیله آنان به تیم‌های استارتاپی جذب شده مشاوره و راهکار ارائه می‌دهیم


تا کنون در کدام استارتاپ‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌ایم؟

به عنوان سرمایه‌گذار تا کنون بیش از صد طرح را ارزیابی و از میان آن‌ها بر روی استارتاپ‌های زیر سرمایه‌گذاری کرده‌ایم:

پی‌پینگ

همیان

بونس

گندم

فون‌پی

نیک استارتر

نیو

همبودگاه

رده

وام‌چی

قسطا

ماباتو
 

فرآیند سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌ها در مدیریت ثروت ستارگان چگونه است؟

ما با استفاده از مدل استارزآپ، در فرآیندی سه مرحله‌ای ایده‌های نوآورانه را ارزیابی می‌کنیم و در مورد سرمایه‌گذاری بر روی آن‌ها تصمیم‌گیری می‌کنیم. این فرآیند سه مرحله‌ای که حداکثر هشت هفته زمان می‌برد، به شرح زیر است:

1. در ابتدا تیم یا استارتاپ سرمایه‌پذیر، با ثبت درخواست خود در این لینک طرح خود را به مدیریت ثروت ستارگان ارائه می‌کند. پس از حداکثر یک هفته شرکت مدیریت ثروت ستارگان، نتیجه غربالگری اولیه را به تیم ارائه ‌می‌کند و در صورت پذیرفته شدن تیم وارد مرحله ارزیابی مقدماتی می‌شویم.

2. در مرحله ارزیابی مقدماتی، بنیان‌گذاران استارتاپ در جلسات حضوری با تیم ارزیابی مدیریت ثروت ستارگان مدل کسب و کار خود را ارائه ‌می‌کنند و به سوالات در مورد مدل کسب و کار خود پاسخ می‌دهند، در این مرحله که حداکثر دو هفته طول می‌کشد در صورتی که نتیجه ارزیابی از پاسخ‌های تیم بنیان‌گذاران استارتاپ مثبت باشد، طرح وارد مرحله ارزیابی موشکافانه می‌شود، در غیر این صورت نتایج ارزیابی شرکت ستارگان و دلایل پذیرفته نشدن در اختیار استارتاپ قرار می‌گیرد. همچنین در این مرحله قرارداد محرمانگی به امضای طرفین رسیده و در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

3. در این مرحله اعتبارسنجی بازار و ایده و تیم صورت می‌گیرد و تیم بنیان‌گذاران از مدل کسب و کار خود با ارائه اطلاعات کمی دفاع خواهند کرد. در این مرحله در صورتی که طرح مناسب تشخیص داده‌شود، طرح به کمیته سرمایه‌گذاری ارجاع داده می‌شود و در غیر این صورت نتایج ارزیابی شرکت ستارگان به بنیان‌گذاران ارائه و طرح بایگانی می‌شود.

تلاش و تجربه شرکت مدیریت ثروت ستارگان بر این است که کل فرآیند ذکر شده در بالا حداکثر هشت هفته به طول بیانجامد.
 

شما می‌توانید از طریق ستاره شو برای ثبت طرح، ایده و استارتاپ خود اقدام کنید.