گردهمایی استارت‌آپ‌های شرکت مدیریت ثروت ستارگان برگزار شد
  • ۱۴۰۱/۱۲/۲۲

گردهمایی استارت‌آپ‌های شرکت مدیریت ثروت ستارگان با عنوان «دورهمی ستارگان» صبح امروز (۲۲ اسفندماه) در محل هتل استقلال برگزار شد.

در این گردهمایی، حمید نصیری، مدیرعامل شرکت مدیریت ثروت ستارگان تصریح کرد: از زمان تاسیس مدیریت ثروت ستارگان (از سال ۱۳۹۸ تا کنون) در واحد سرمایه‌گذاری حدود ۵۰۰ استارت‌آپ را مورد بررسی قرار داده‌ایم و این روند همچنان ادامه دارد.

وی افزود: در سال ۱۴۰۱ از طریق سامانه ستاره‌شو ۱۰۰ استارت‌آپ (در سه حوزه لندتک، پی‌تک و رمزارز) برای سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری اقدام به ثبت‌نام کردند که مجموع نیاز مالی و سرمایه آن‌ها بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است. در همین بخش مدیریت ثروت ستارگان در سال جاری مجموعا ۲۵ میلیارد تومان (در قالب افزایش سرمایه و شرکت‌های جدید) روی استارت‌آپ‌ها سرمایه‌گذاری کرده است.

مدیرعامل شرکت مدیریت ثروت ستارگان گفت: این شرکت در سال ۱۴۰۱ توانست روی چهار استارت‌آپ رادین، نیوکاش، آرکپچا و شاکیلید سرمایه‌گذاری کند و در آینده باز هم شاهد سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ‌های جدید خواهیم بود.

وی با اشاره به رویکردهای آتی شرکت مدیریت ثروت ستارگان، بیان کرد: در سال ۱۴۰۲ تمرکز بیشتری بر سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ‌های حوزه فین‌تک خواهیم داشت و سعی داریم در بحث هم‌سرمایه‌گذاری نیز اقداماتی انجام دهیم و علاوه بر آن در حوزه سلامت و بیمه نیز سرمایه‌گذاری‌هایی خواهیم داشت. همچنین سرمایه‌گذاری‌هایی در بحث رمزارزها نیز در دستور کار داریم.