جذب سرمایه 7 میلیارد تومانی آدانیک از شرکت مدیریت ثروت ستارگان

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • جذب سرمایه 7 میلیارد تومانی آدانیک از شرکت مدیریت ثروت ستارگان
جذب سرمایه 7 میلیارد تومانی آدانیک از شرکت مدیریت ثروت ستارگان

شرکت مهندسی آدان‌نیک‌افزار با نام تجاری آدانیک یک شرکت خوش نام در حوزه محصولات بانکی و مالی است که در شش سال فعالیت خود توانسته با بهره‌گیری از متخصصان فنی و با تجربه این حوزه، با سبد متنوع محصولات خود، اعتماد جمعی از بانک‌ها و نهادهای مالی معتبر کشور را به دست آورد. چابکی، کیفیت و نوآوری سه ویژگی قابل توجه این شرکت موفق فین­تکی است.
برخی از محصولات و خدمات آدانیک عبارتند از: کیلید، شاکیلید، گمانیک، کلون، پلک، فینوتک و تعدادی دیگر از سرویس‌های بانکی که به تفصیل در سایت این شرکت معرفی شده است.

شاکیلید به عنوان یک پلتفرم ارائه سرویس احراز هویت و امضای دیجیتال جدیدترین محصول شرکت آدانیک است که امید می رود با توجه به اهمیت راهبردی احراز هویت و امضای دیجیتال در توسعه کسب‌وکارهای دیجیتال و حتی سنتی، نقش مهمی در این زمینه ایفا نماید. پس از بهره برداری از سرویس احراز هویت شاکیلید با همکاری سجام، در آینده نزدیک شاهد توسعه این سرویس به همراه رونمایی از سرویس امضای دیجیتال شاکیلید خواهیم بود که طیفی از نیازهای کسب‌و‌کارها و سازمان‌ها را پوشش خواهد داد.

شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه مدیریت ثروت ستارگان که در سال 98 به عنوان فعال‌ترین VC کشور در حوزه فناوری‌های مالی شناخته شد،با سرمایه گذاری 7 میلیارد تومانی در شرکت آدانیک در سال جاری، شانزدهمین کسب‌وکار فعال در حوزه فین­تک را به سبد سرمایه گذاری‌های خود اضافه نمود.

برخی از استارتاپ‌های فینتکی که تا امروز موفق به جذب سرمایه از مدیریت ثروت ستارگان شده‌اند عبارت‌اند از: پی‌پینگ، آسان‌بورس، کارن‌کراد، وامچی، قسطا، رده، فون‌پی، نیک‌استارتر، ماباتو، حسابفا، بونس، همبودگاه، نیوُ، شناسه و همیان.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و هم‌چنین اطلاع از شرایط و روند جذب سرمایه از شرکت مدیریت ثروت ستارگان، به وب‌سایت این شرکت مراجعه فرمایید.