حسابفا حدود 2 میلیارد تومان از مدیریت ثروت ستارگان جذب سرمایه کرد

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • حسابفا حدود 2 میلیارد تومان از مدیریت ثروت ستارگان جذب سرمایه کرد
حسابفا حدود 2 میلیارد تومان از مدیریت ثروت ستارگان جذب سرمایه کرد

با این سرمایه‌گذاری، حسابفا که پس از آسان‌بورس، قسطا، رده، وامچی، شناسه و کارن کراد به جمع پورتفوی مدیریت ثروت ستارگان اضافه شده، دهمین استارتاپ فین‌تکی است که در سال 98 موفق به جذب سرمایه از مدیریت ثروت ستارگان شده است و پانزدهمین عضو پورتفوی ستارگان محسوب می‌شود

حساب‌فا، نرم‌افزار حسابداری آنلاین، ابری و تحت وب است که توانسته بستری نو، ساده و کاربردی جهت مدیریت مالی و حسابداری کسب‌وکارهای کوچک و متوسط را فراهم آورد. نرم‌افزار حسابداری آنلاین حساب‌فا به منظور کمک به افزایش سرعت پاسخگویی کسب‌وکارها و فراهم ساختن بستری ایمن و قدرتمند، از هر مکان، در هر زمان و با هر وسیله‌ای قابل دسترسی است. جالب اینکه حسابفا در حال حاضر مشتریانی از کشورهای امارات، چین و عمان دارد.

با نگاهی گذرا به اخبار منتشر شده از سرمایه‌گذاری‌های مدیریت ثروت ستارگان در سال 98، بدون شک می‌توان این شرکت را فعال‌ترین سرمایه‌گذار جسورانه اکوسیستم فین‌تک ایران نامید. ستارگان با سرعت قابل قبولی شرکت‌ها و استارتاپ‌های نوآور فعال در حوزه فین‌تک را بر اساس مدل استارزآپ خود ارزیابی نموده و در صورت تأیید نهایی، سرمایه‌گذاری می‌نماید.