چهارمین گردهمایی پورتفوی مدیریت ثروت ستارگان پرتعدادتر از قبل برگزار شد

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • چهارمین گردهمایی پورتفوی مدیریت ثروت ستارگان پرتعدادتر از قبل برگزار شد
چهارمین گردهمایی پورتفوی مدیریت ثروت ستارگان پرتعدادتر از قبل برگزار شد

در آستانه یلدای نودوهشت، بنیان‌گذاران و مدیران ارشد پانزده کسب‌وکار نوپا که عضو پورتفولیو شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر مدیریت ثروت ستارگان محسوب می‌شوند، برای چهارمین بار در طول یک سال گذشته گرد هم آمدند.

این گردهمایی صمیمی، به رسم همیشه، با نطق کوتاهی توسط مدیرعامل ستارگان آغاز شد.

وحید شامخی صحبت‌های خود را در دو نکته خلاصه کرد؛ یکی کلان و دیگری خرد

اول: برای موفقیت در حوزه فین تک (به‌عنوان یک استارتاپ) بایستی با بازیگران بزرگ همکاری استراتژیک ایجاد کنیم. استراتژی رقابت، استراتژی مناسب و عمیقی برای شرایط فعلی‌مان نیست. همچنین این نکته بسیار حائز اهمیت است که رقابت اصلی میان استارتاپ‌ها نیست و نباید خود را بیش از حد مشغول آن کنیم. ما بایستی کنار هم فرهنگ‌سازی، جریان سازی و هموارسازی کنیم.

دوم: کوله‌پشتی چتر نجاتمان را بسته‌ایم یا نه؟ حواسمان هست چه کسانی برای بستنش کمک مان می‌کنند؟ اصلاً چترمان باز می‌شود یا نه؟ اغلب مان برای شرایط پرواز آمادگی داریم نه برای شرایط بحرانی و سقوط  و زنده به زمین رسیدن

پس از سخنان شامخی، نمایندگان سایر تیم‌ها نیز به بیان تجربیات خود و اشتراک‌گذاری آن با سایر کارآفرینان حاضر در این مراسم پرداختند. تصاویر این سخنرانی‌های جذاب و آموزنده به‌زودی از طریق صفحه اینستاگرام مدیریت ثروت ستارگان منتشر خواهد شد.
خانم‌ها جباری از همبودگاه، محمدی از نیوُ و آقایان آشتیانی از قسطا، میرزایی از وام‌چی، صادقی از فون‌پی، احمدی از رده، باریده از پی‌پینگ، اسماعیلخانیان از نیک‌استارتر، زنگنه از آسان‌بورس، جلیلی از شناسه، هژبری از ماباتو، عمیدی از کارن‌کراد، زنگنه از همیان، فرخ‌نژاد از بونس و مسعودی از حسابفا از جمله افرادی بودند که در این رویداد به بیان تجربیات ارزشمند خود در طول دوران حرفه‌ای کسب و کارشان پرداختند.

در انتهای مراسم نیز، نوبت به اهدای نشان درخش رسید. نشان درخش درواقع تقدیر از تیمی است که از مجموعه پورتفوی مدیریت ثروت ستارگان بیشترین میزان رشد را نسبت به شاخص‌های سه ماهه اخیرش تجربه کرده است. استارتاپ قسطا برنده نشان درخش پاییز 98 شد.

مدیریت ثروت ستارگان شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر در حوزه فناوری‌های مالی (فین‌تک) است.
این شرکت همواره تلاش می‌کند به کمک بازوها و ابزارهای سرمایه‌گذاری و بسترسازی، زمینه رشد فین‌تک‌ها و تحول دیجیتال در صنعت مالی کشور را فراهم نماید.